METALPOL Drzwi Stalowe
PRODUCENT DRZWI STALOWYCH

ul. Rakoniewicka 38, Rostarzewo


Drzwi skandynawskie stalowe z zamkami typu ABLOY

Drzwi skandynawskie stalowe z zamkami typu ABLOY wkładka

Najpopularniejszymi w Polsce i praktycznie bezkonkurencyjnymi na rynku są drzwi stalowe z zamkiem w standardzie DIN.

Jednak czasami wymagania techniczne klientów w Polsce, a w szczególności w przypadku produkcji drzwi stalowych na eksport, wymagane jest zastosowanie zamków standardu skandynawskiego ABLOY. Jest to system bardzo podobny do DIN, różniący się jednak kilkoma znaczącymi elementami takimi jak: typ wkładki, zamiana klamki z wkładką (klamka występuje poniżej (!) wkładki), itp.

Z uwagi na małą popularność, zastosowanie zamków standardu skandynawskiego ABLOY jest w Polsce praktycznie niespotykane w procesie produkcji drzwi. Metalpol specjalizując się w produkcji stolarki nietypowej posiada w swojej ofercie również drzwi z wyposażeniem niestandardowym. Oferujemy drzwi stalowe zarówno płaszczowe jak i drzwi profilowe z zamkami typu ABLOY. Jeżeli jest taka konieczność oferujemy możliwość przygotowania drzwi wraz z otworami odpowiednimi do systemu skandynawskiego ABLOY, w takim przypadku klient może zamontować zamki ABLOY we własnym zakresie.

Drzwi skandynawskie stalowe z zamkami typu ABLOY
Drzwi skandynawskie stalowe z zamkami typu ABLOY
100 tys. drzwi stalowych

Od momentu uruchomienia produkcji fabrykę w Rostarzewie w Wielkopolsce opuściło już ponad 100 000 drzwi stalowych, bram i innych produktów. Użytkowanych od lat na terenie całego kraju. Połączenie wizji i doświadczenia z entuzjazmem młodej załogi pozwoliło stworzyć doskonałą organizację pracy i warunki do osiągania kolejnych sukcesów.

KONTAKT

Metalpol Furmaniak Spółka Jawna
ul. Rakoniewicka 38
62-068 Rostarzewo

NIP 995-01-19-080
tel. +48 61 444 25 03
fax +48 61 444 20 50
e-mail: [email protected]