METALPOL Drzwi Stalowe
PRODUCENT DRZWI STALOWYCH

ul. Rakoniewicka 38, Rostarzewo


Drzwi stalowe do kontenerów

Drzwi stalowe do kontenerów - producent METALPOL

Stalowe drzwi stosuje się również jako zamknięcie w różnego typu kontenerach. Mogą to być kontenery socjalne, magazynowe lub o specjalnym przeznaczeniu. Drzwi wykonywane są na zamówienie, w dowolnych wymiarach. Standardowo drzwi stalowe wyposażone są w zamek z klamką, jednak bardzo często doposaża się je wg indywidualnych potrzeb. Drzwi mogą posiadać przeszklenia, zamki antypaniczne, kratki wentylacyjne, itp.

Drzwi stalowe odporne są na wymagające warunki użytkowania, solidna spawana konstrukcja zapewnia przez lata drzwi funkcjonują prawidłowo. Natomiast gruba stalowa blacha poszycia zapewnia odporność na uszkodzenia.

Drzwi wykonane są z blachy ocynkowanej min 1,5 mm oraz pokryte lakierem proszkowym w dowolnym kolorze wg palety RAL. Posiadają izolację z gęstej wełny mineralnej lub pianki. Ościeżnica najczęściej produkowana jest z 2 mm profilu stalowego, również ocynkowana i malowana proszkowo. Skrzydło bierne blokowane jest dwustronnym ryglem 2-punktowym.

Drzwi stalowe jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe produkowane są na zamówienie wg indywidualnych wytycznych. Ościeżnica może być kątowa, blokowa lub obejmująca na wymaganą grubość ściany. Możliwe jest wykonanie niestandardowej ościeżnicy – celem dopasowania do indywidualnych potrzeb.

 

Drzwi stalowe do kontenerów - producent METALPOL
Drzwi stalowe do kontenerów - producent METALPOL
Drzwi stalowe do kontenerów - producent METALPOL
100 tys. drzwi stalowych

Od momentu uruchomienia produkcji fabrykę w Rostarzewie w Wielkopolsce opuściło już ponad 100 000 drzwi stalowych, bram i innych produktów. Użytkowanych od lat na terenie całego kraju. Połączenie wizji i doświadczenia z entuzjazmem młodej załogi pozwoliło stworzyć doskonałą organizację pracy i warunki do osiągania kolejnych sukcesów.

KONTAKT

Metalpol Furmaniak Spółka Jawna
ul. Rakoniewicka 38
62-068 Rostarzewo

NIP 995-01-19-080
tel. +48 61 444 25 03
fax +48 61 444 20 50
e-mail: [email protected]