METALPOL Drzwi Stalowe
PRODUCENT DRZWI STALOWYCH

ul. Rakoniewicka 38, Rostarzewo


Drzwi stalowe „na wymiar” produkowane wg indywidualnych potrzeb

Drzwi stalowe „na wymiar” produkowane wg indywidualnych potrzeb

Metalpol Furmaniak produkuje drzwi stalowe standardowe, jednak w szczególności specjalizuje się w produkcji drzwi stalowych w nietypowych wymiarach i wyposażeniu. Zarówno jednoskrzydłowe, jak i dwuskrzydłowe, z naświetlami oraz dostawkami bocznymi.

Drzwi stalowe jednoskrzydłowe mogą posiadać wymiary nawet 1500 x 3000 mm, natomiast drzwi stalowe dwuskrzydłowe produkuje w nieograniczonych wymiarach. Wykorzystywana technika blach i profili o zwiększonych grubościach pozwala na produkcję większych oraz wielkogabarytowych drzwi i bram.

Dwuskrzydłowe drzwi stalowe 3000 x 3000 mm to praktycznie standardowy produkt w niskiej cenie. Nowością jest możliwość tłoczenia dowolnych wzorów na płaszczyźnie drzwi.

Standardowo drzwi stalowe wyposażone są w zamek przeciwpożarowy oraz okucia czarne z tworzywa, jako opcja występują okucia nierdzewne na szyldzie całym jak i dzielonym. Drzwi stalowe płaszczowe mogą posiadać klasę antywłamaniową 2 lub 4 wg PN EN 1627.

Skrzydła drzwi stalowych można wyposażyć w przeszklenia, kratki wentylacyjne, tuleje wentylacyjne, itp. Standardowe przeszklenie składa się z szyby laminowanej klasy 2B2, następnie może ona występować w zespoleniu z dowolnym szkłem. Drzwi wyposaża się także w szkło antywłamaniowe np. klasy P4A. Przeszklenia mogą być okrągłe typu bulaj, kwadratowe, prostokątne, lub o dowolnym kształcie.

100 tys. drzwi stalowych

Od momentu uruchomienia produkcji fabrykę w Rostarzewie w Wielkopolsce opuściło już ponad 100 000 drzwi stalowych, bram i innych produktów. Użytkowanych od lat na terenie całego kraju. Połączenie wizji i doświadczenia z entuzjazmem młodej załogi pozwoliło stworzyć doskonałą organizację pracy i warunki do osiągania kolejnych sukcesów.

KONTAKT

Metalpol Furmaniak Spółka Jawna
ul. Rakoniewicka 38
62-068 Rostarzewo

NIP 995-01-19-080
tel. +48 61 444 25 03
fax +48 61 444 20 50
e-mail: [email protected]