METALPOL Drzwi Stalowe
PRODUCENT DRZWI STALOWYCH

ul. Rakoniewicka 38, Rostarzewo


Drzwi stalowe „na wymiar” produkowane wg indywidualnych potrzeb

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /home/metalpol/ftp/metalpol.com.pl-2015/www/includes/menu.inc).
Drzwi stalowe „na wymiar” produkowane wg indywidualnych potrzeb

Metalpol Furmaniak produkuje drzwi stalowe standardowe, jednak w szczególności specjalizuje się w produkcji drzwi stalowych w nietypowych wymiarach i wyposażeniu. Zarówno jednoskrzydłowe, jak i dwuskrzydłowe, z naświetlami oraz dostawkami bocznymi.

Drzwi stalowe jednoskrzydłowe mogą posiadać wymiary nawet 1500 x 3000 mm, natomiast drzwi stalowe dwuskrzydłowe produkuje w nieograniczonych wymiarach. Wykorzystywana technika blach i profili o zwiększonych grubościach pozwala na produkcję większych oraz wielkogabarytowych drzwi i bram.

Dwuskrzydłowe drzwi stalowe 3000 x 3000 mm to praktycznie standardowy produkt w niskiej cenie. Nowością jest możliwość tłoczenia dowolnych wzorów na płaszczyźnie drzwi.

Standardowo drzwi stalowe wyposażone są w zamek przeciwpożarowy oraz okucia czarne z tworzywa, jako opcja występują okucia nierdzewne na szyldzie całym jak i dzielonym. Drzwi stalowe płaszczowe mogą posiadać klasę antywłamaniową 2 lub 4 wg PN EN 1627.

Skrzydła drzwi stalowych można wyposażyć w przeszklenia, kratki wentylacyjne, tuleje wentylacyjne, itp. Standardowe przeszklenie składa się z szyby laminowanej klasy 2B2, następnie może ona występować w zespoleniu z dowolnym szkłem. Drzwi wyposaża się także w szkło antywłamaniowe np. klasy P4A. Przeszklenia mogą być okrągłe typu bulaj, kwadratowe, prostokątne, lub o dowolnym kształcie.

100 tys. drzwi stalowych

Od momentu uruchomienia produkcji fabrykę w Rostarzewie w Wielkopolsce opuściło już ponad 100 000 drzwi stalowych, bram i innych produktów. Użytkowanych od lat na terenie całego kraju. Połączenie wizji i doświadczenia z entuzjazmem młodej załogi pozwoliło stworzyć doskonałą organizację pracy i warunki do osiągania kolejnych sukcesów.

KONTAKT

Metalpol Furmaniak Spółka Jawna
ul. Rakoniewicka 38
62-068 Rostarzewo

NIP 995-01-19-080
tel. +48 61 444 25 03
fax +48 61 444 20 50
e-mail: [email protected]