METALPOL Drzwi Stalowe
PRODUCENT DRZWI STALOWYCH

ul. Rakoniewicka 38, Rostarzewo


Drzwi stalowe z dużym przeszkleniem

Drzwi stalowe z dużym przeszkleniem

Maksymalne przeszklenia w drzwiach stalowych

Nowoczesne budownictwo wymaga stosowania dużych przeszkleń. Drzwi stalowe płaszczowe z uwagi na konstrukcję zwykle nie mogą być wyposażone w tafle szkła o znacznej powierzchni.

Metalpol znalazł na to rozwiązanie i proponuje drzwi stalowe z zachowaniem wymiaru od krawędzi skrzydła jedynie 140 mm. Drzwi wykonane są z blachy 1,5 mm i standardowo posiadają ościeżnicą ocynkowaną i lakierowaną proszkowo.

Dodatkowym atutem jest możliwość pomalowania drzwi stalowych w kolorach typu głęboki mat. Standardowo wszystkie elementy drzwi są lakierowane w jednym kolorze, jednak jest też możliwość lakierowania drzwi stalowych w różnych kolorach: osobno ościeżnicy, skrzydła lub na przykład ramki mocującej przeszklenie.

Drzwi stalowe z dużym przeszkleniem
Drzwi stalowe z dużym przeszkleniem
100 tys. drzwi stalowych

Od momentu uruchomienia produkcji fabrykę w Rostarzewie w Wielkopolsce opuściło już ponad 100 000 drzwi stalowych, bram i innych produktów. Użytkowanych od lat na terenie całego kraju. Połączenie wizji i doświadczenia z entuzjazmem młodej załogi pozwoliło stworzyć doskonałą organizację pracy i warunki do osiągania kolejnych sukcesów.

KONTAKT

Metalpol Furmaniak Spółka Jawna
ul. Rakoniewicka 38
62-068 Rostarzewo

NIP 995-01-19-080
tel. +48 61 444 25 03
fax +48 61 444 20 50
e-mail: [email protected]