METALPOL Drzwi Stalowe
PRODUCENT DRZWI STALOWYCH

ul. Rakoniewicka 38, Rostarzewo


O firmie

Firma METALPOL FURMANIAK specjalizuje się w produkcji, sprzedaży oraz montażu drzwi zewnętrznych oraz bram stalowych.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy szeroką gamę produktów,  gwarantując jednocześnie najlepsze rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjną cenę.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na nieustanne dopracowywanie i doskonalenie naszego produktu, by spełniał nie tylko oczekiwania estetyczne użytkowników, ale również wymogi  technologiczne i wytrzymałościowe produktu.

Oferujemy  pełną gamę drzwi zewnętrznych: stalowe ogólnego zastosowania, drewniano-stalowe, stalowe atestowane, w róznych klasach odporności na włamanie, oraz stalowe profilowe, produkowane na naszym własnym systemie profilowym.  Produkujemy również  bramy stalowe rozwierane, rozsuwane czy przesuwne. Każde zlecenie realizujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta.  

Jesteśmy także dostawcą systemu profili stalowych FURMANIAK, służących do produkcji drzwi stalowych.

Gwarantujemy niezawodną jakość za atrakcyjną cenę!

100 tys. drzwi stalowych

Od momentu uruchomienia produkcji fabrykę w Rostarzewie w Wielkopolsce opuściło już ponad 100 000 drzwi stalowych, bram i innych produktów. Użytkowanych od lat na terenie całego kraju. Połączenie wizji i doświadczenia z entuzjazmem młodej załogi pozwoliło stworzyć doskonałą organizację pracy i warunki do osiągania kolejnych sukcesów.

KONTAKT

Metalpol Furmaniak Spółka Jawna
ul. Rakoniewicka 38
62-068 Rostarzewo

NIP 995-01-19-080
tel. +48 61 444 25 03
fax +48 61 444 20 50
e-mail: [email protected]