METALPOL Drzwi Stalowe
PRODUCENT DRZWI STALOWYCH

ul. Rakoniewicka 38, Rostarzewo


System z izolacją wełną mineralną

Drzwi profilowe z izolacją termiczną

System z izolacją wełną mineralną - met PROF 099

System met PROF 099 jest nowoczesnym systemem stalowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych.

Profile systemu wykonane ze stali ocynkowanych posiadają izolację termiczną z wełny mineralnej. Głębokość konstrukcyjna kształtowników to 50 mm. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje. Niezawodne łączenie elementów konstrukcyjnych odbywa się poprzez spawanie, co znacznie przewyższa połączenia klejone oraz zagniatane.

System met PROF 099 charakteryzuje się rewelacyjnie niską wartością współczynnika przenikania ciepła U dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania eliminacji mostków termicznych. Ma to duże znaczenie w dobie rosnących wymagań w zakresie gospodarowania energią i ochrony środowiska.

Współczynnik Ud dla konstrukcji systemu met PROF 099 wynosi od 0,99 W/m2K.

Szczelność zapewniona jest dzięki stosowaniu specjalnych uszczelek z materiału TPE, który gwarantuje odporność na starzenie podczas wieloletniej eksploatacji oraz bardzo dobrą izolacyjność termiczną.

System pozwala na stosowanie różnych zestawów szybowych. Szeroki zakres grubości wypełnień gwarantuje możliwość stosowania wszystkich typowych i niestandardowych szyb oraz paneli nieprzeźroczystych.

Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne wykonywane są metodą lakierowania proszkowego na bazie elementów ocynkowanych.

100 tys. drzwi stalowych

Od momentu uruchomienia produkcji fabrykę w Rostarzewie w Wielkopolsce opuściło już ponad 100 000 drzwi stalowych, bram i innych produktów. Użytkowanych od lat na terenie całego kraju. Połączenie wizji i doświadczenia z entuzjazmem młodej załogi pozwoliło stworzyć doskonałą organizację pracy i warunki do osiągania kolejnych sukcesów.

KONTAKT

Metalpol Furmaniak Spółka Jawna
ul. Rakoniewicka 38
62-068 Rostarzewo

NIP 995-01-19-080
tel. +48 61 444 25 03
fax +48 61 444 20 50
e-mail: [email protected]