realizacje

Bramy stalowe wielkogabarytowe

Bramy stalowe wielkogabarytowe

Bramy stalowe rozwierane są powszechnie stosowane w budownictwie przemysłowym. Bramy stalowe wielkogabarytowe produkowane są z systemowych profili stalowych. Bramy takie mogą mieć wymiary nawet powyżej 8 m wysokości (na zdjęciu brama stalowa o wymiarach 4140 x 8080 mm).

Skrzydło bramy może zawierać wbudowane skrzydło przejściowe, które nierzadko wyposaża się w okucia ewakuacyjne. Częstym rozwiązaniem są również nietypowe elementy takie jak na przykład wcięcie na belkę, nietypowe zamki, niestandardowe funkcje.

Metalpol produkuje bramy z profili stalowych ocynkowanych specjalnych o grubości ścianki 2 mm, co pozwala na wytwarzanie bram wyjątkowo wytrzymałych, które w połączeniu z łatwością użytkowania sprawia że gotowy produkt nie tylko spełnia wysokie wymagania, ale jest też przyjazny w obsłudze pomimo wielkich gabarytów.

Bramy stalowe produkowane są zarówno bez izolacji, jak i w wersji izolowanej termicznie. Wymiary bramy dopasowywane są zawsze do potrzeb klienta. Mnogość rozwiązań pozwala wykonać wyrób spełniający nawet wysokie wymagania dot. pełnionych funkcji, wyposażenia, itp.