METALPOL Drzwi Stalowe
PRODUCENT DRZWI STALOWYCH

ul. Rakoniewicka 38, Rostarzewo


Drzwi z profili stalowych - system met PROF

Drzwi z profili stalowych - system met PROF

Drzwi, bramy rozwierane

Drzwi stalowe z uwagi na swoje parametry wytrzymałościowe są nadal bardzo popularne zarówno w budownictwie mieszkaniowym, ale przede wszystkim przemysłowym. Drzwi stalowe produkowane są albo z blach stalowych ocynkowanych (drzwi stalowe płaszczowe) albo z systemowych profili stalowych (drzwi stalowe profilowe). Na rynku dostępne są systemy takie jak: drzwi Jansen, drzwi Forster i inne. Metalpol wdrożył i z powodzeniem dostarcza własny system profili stalowych do produkcji drzwi i bram: met PROF. System tworzą stalowe profile specjalne, wykonane ze stali ocynkowanej, elementy wyposażenia: uszczelki, zamki, listwy zaczepowe: stalowe i aluminiowe.

Drzwi stalowe nie muszą być „zimne”

Metalpol posiada zarówno systemy bez izolacji, jak również systemy izolowane termicznie: profile wypełnione są niepalną wełną mineralną. Parametry izolacyjne całych konstrukcji to wartości już od 0,99 W/m2K dla drzwi w systemie met PROF 099.

Projekty

Do projektowania konstrukcji oraz optymalizacji produkcji wykorzystywane jest oprogramowanie Logikal firmy Orgadata.

Każdy może produkować

System jest tak zaprojektowany aby wytwarzanie konstrukcji było możliwie jak najprostsze. Stalowe profile wykonane są z najwyższą dokładnością, a współpracujące elementy są dokładnie spasowane. Produkcja wymaga podstawowych narzędzi do obróbki stali takich jak: przecinarka, spawarka, szlifierka kątowa. Zawiasy systemowe idealnie pasują do kształtu profili, dlatego nie wymaga się wzorników do spawania. Zaczepy trzymające wypełnienie nie wymagają stosowania wkrętów.

Wyposażenie – równie ważne

Zarówno zamki jak i okucia proponujemy najlepszych dostawców europejskich: GU, BKS, WILKA, WSS. Wysokiej jakości produkt wymaga najlepszych elementów wyposażenia.

Dostępność

Wszystkie elementy systemu są stale dostępne na magazynie.

Drzwi z profili stalowych - system met PROF
Drzwi z profili stalowych - system met PROF
Drzwi z profili stalowych - system met PROF
Drzwi z profili stalowych - system met PROF
Drzwi z profili stalowych - system met PROF
100 tys. drzwi stalowych

Od momentu uruchomienia produkcji fabrykę w Rostarzewie w Wielkopolsce opuściło już ponad 100 000 drzwi stalowych, bram i innych produktów. Użytkowanych od lat na terenie całego kraju. Połączenie wizji i doświadczenia z entuzjazmem młodej załogi pozwoliło stworzyć doskonałą organizację pracy i warunki do osiągania kolejnych sukcesów.

KONTAKT

Metalpol Furmaniak Spółka Jawna
ul. Rakoniewicka 38
62-068 Rostarzewo

NIP 995-01-19-080
tel. +48 61 444 25 03
fax +48 61 444 20 50
e-mail: [email protected]