realizacje, technologia

Drzwi stalowe „na wymiar” produkowane wg indywidualnych potrzeb

Drzwi stalowe „na wymiar” produkowane wg indywidualnych potrzeb

Metalpol Furmaniak produkuje drzwi stalowe standardowe, jednak w szczególności specjalizuje się w produkcji drzwi stalowych w nietypowych wymiarach i wyposażeniu. Zarówno jednoskrzydłowe, jak i dwuskrzydłowe, z naświetlami oraz dostawkami bocznymi.

Drzwi stalowe jednoskrzydłowe mogą posiadać wymiary nawet 1500 x 3000 mm, natomiast drzwi stalowe dwuskrzydłowe produkuje w nieograniczonych wymiarach. Wykorzystywana technika blach i profili o zwiększonych grubościach pozwala na produkcję większych oraz wielkogabarytowych drzwi i bram.

Dwuskrzydłowe drzwi stalowe 3000 x 3000 mm to praktycznie standardowy produkt w niskiej cenie. Nowością jest możliwość tłoczenia dowolnych wzorów na płaszczyźnie drzwi.

Standardowo drzwi stalowe wyposażone są w zamek przeciwpożarowy oraz okucia czarne z tworzywa, jako opcja występują okucia nierdzewne na szyldzie całym jak i dzielonym. Drzwi stalowe płaszczowe mogą posiadać klasę antywłamaniową 2 lub 4 wg PN EN 1627.

Skrzydła drzwi stalowych można wyposażyć w przeszklenia, kratki wentylacyjne, tuleje wentylacyjne, itp. Standardowe przeszklenie składa się z szyby laminowanej klasy 2B2, następnie może ona występować w zespoleniu z dowolnym szkłem. Drzwi wyposaża się także w szkło antywłamaniowe np. klasy P4A. Przeszklenia mogą być okrągłe typu bulaj, kwadratowe, prostokątne, lub o dowolnym kształcie.